Järvimaisema Kuntoutus Terapia Kurssit Työnohjaus

Yliopistonkatu 60 A 7.krs,
33100 TAMPERE
puh. 03 222 67 55,
gsm 045 279 8347
toimisto (at) pirkanmaan-ihmissuhdetyo.fi

TYÖNOHJAUS, VALMENNUS

KOULUTUKSIA, PROSESSIOHJAUKSIA JA KEHITTÄMISHANKKEITA

Olli-Pekka Ahtiainen, KM, olli-pekka.ahtiainen (at) aretai.org, gsm 040 588 3076, www.aretai.org

Riitta Birck, riitta.birck (at) iki.fi, gsm 045 676 8510, Osuuskunta Iloksi ja voimaksi

Tuula Grandell, psykologi, tuula (at) akaanpsykologi.fi, gsm 040 505 8178 t, www.akaanpsykologi.fi

Antero Holma, antero.holma (at) uta.fi, gsm 040 723 4594, Työyhteisöpalvelu Antero Holma

Arja Hämäläinen, YM, arja.hamalainen (at) pirkanmaan-ihmissuhdetyo.fi, gsm 040 508 7968, Osuuskunta Iloksi ja voimaksi

Anita Keskinen, psykologi, psykoterapeutti, anita.keskinen (at) aksessio.fi, gsm 040 731 5670 www.aksessio.fi

Pirjo Kiiskilä, psykologi, psykoterapeutti, pirjo.kiiskila (at) studiomielikuva.fi, gsm 050 508 6579, www.studiomielikuva.fi, parisuhdeterapiatampere.fi ja psykoterapia-tampere.fi

Sari Koli, life coach master, työyhteisövalmentaja, coach-taitojen kouluttaja, erä- ja luonto-opas, tradenomi puh. 040 536 2242, valmennus (at) caressa.fi, www.caressa.fi, Valmennus Caressa / Osuuskunta Iloksi ja Voimaksi

Aulikki Korpio, Työnohjaaja, Reteaming ja johdon Coaching ratkaisukeskeisesti,  Suuntavalmennus, Työelämäasiantuntija kuntoutuskeskuksessa,  Psykoterapeutti, Tth. Luontoretket ja voimakävelyt suuntaa ottaen. Yhteydenotot varmimmin sähköpostilla aulikki.korpio(at)pp.inet.fi,  puh 040-7708123.

Soile Kotakorpi, psykologi, soilekotakorpi (at) gmail.com, gsm 050 546 2684, Soilento oy

Taina Lähteilä, taina.lahteila (at) uta.fi, gsm 044 281 5008, Osuuskunta Iloksi ja voimaksi

Ilkka Mustakallio, sosionomi (Tay), psykoterapeutti, ilkka.mustakallio (at) iloksijavoimaksi.fi , gsm 050 3210780, www.arenanova.fi, Osuuskunta Iloksi ja voimaksi

Pia Pohjola, TtM,  työnohjaaja/ johdon työnohjaaja. Puh.050-5456002. www.valmennusversopuu.fi

Ulla Pyy, KM, ullampyy (at) gmail.com, gsm 040 7430608, Osuuskunta Iloksi ja voimaksi

Marketta Suontakanen-Kamaja, psyk.sair.hoit, psykoterapeutti, msk (at) concentra.fi , gsm 050 460 6029, www.concentra.fi

Anna Säynäjäkangas, pskologi, anna.diaz (at) kolumbus.fi, gsm 040 592 9061,  Osuuskunta Iloksi ja voimaksi 

Pertti Tanhua, petetanhua (at) gmail.com, gsm 045 672 0607, Osuuskunta Iloksi ja voimaksi

Marja-Leena Vähäniemi, FM, TK, työnohjaaja, reteaming coach, marja-leena (at) odos.fi, gsm 050 919 1156, www.odos.fi

Tuija Widén, logoterapeutti LTI, tuija.widen (at) kolumbus.fi, gsm 044-3442333, www.mentorica.fi, Osuuskunta Iloksi ja Voimaksi

Katariina Ylä-Rautio-Vaittinen, YM, katariina.yla-rautio (at) sci.fi , gsm 0400 525 667, T:mi Katariina Ylä-Rautio-Vaittinen